Maciek

O nas

Aplikację wędkarską do sędziowania zawodów zobaczyłem pierwszy raz na zawodach Predator Tour w Holandii, wtedy powstał pomysł żeby stworzyć naszą własną na potrzeby zawodów wędkarskich w Polsce. Pierwsze sędziowanie było poddane nie lada próbie bo odbyło się na zawodach Garmin Fishing Series, gdzie startowało ponad 150 ekip. Były nerwy i emocje….ale udało się!

Od tej pory minęło kilka lat i temat aplikacji xTramarlin jest cały czas dopracowywany i rozszerzany, a każdego roku dodajemy coś nowego.

Jako wędkarz zdobywałem swoje doświadczenie na całym świecie, byłem członkiem kadry narodowej przez prawie 10lat, w tym czasie zdobyłem czterokrotnie tytuł spinningowego Mistrza Polski, dwukrotnie tytuł wice mistrza świata, wygrałem wiele zawodów, otrzymałem jako jeden z nielicznych w Polsce medal „Za wybitne osiągnięcia sportowe”, pisałem artykuły w prasie wędkarskiej i organizowałem największe zawody w Polsce.

Zawsze starałem się rozwijać wędkarstwo w naszym kraju i nie bałem się wprowadzać nowych rozwiązań i pomysłów.

Aplikacja jest jednym z nich i jestem dumny z tego, że ją stworzyłem. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze organizatorów, ryby nie są przetrzymywane zbyt długo bez potrzeby, a kibice mogą śledzić nasze zmagania online.

Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z naszej aplikacji śmiało dzwoń lub pisz, a na pewno odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

dane kontaktowe: Maciej Żejmo tel: 506 436 616 email: marlinboats@interia.pl